Katarakt Tedavisi Ankara


+A A-


Katarakt rahatsızlığı, gözdeki doğal merceğin saydamlığını kaybetmesidir. Saydamlığı bozulan lens isli, buzlu veya lekeli cam gibi olmaktadır. Görme yetisi zayıflar ve cisimler şekilsiz bulanık veya zayıf görülür; buna bağlı göz yorgunluğu ve baş ağrısı oluşur. Sıklıkla yaşlılık belirtisi olan katarakt, nadiren doğuştan ya da travma sonrası olabilir.

Katarakt ile beraber hastanın görmesi, günlük yaşamını veya mesleğini engelleyen bir seviyeye kadar azalır. Kataraktın ilaç tedavisi yoktur. Gözde katarakt varsa tek çare ameliyattır. FAKO yöntemi ile operasyon hasta ve hekim memnuniyetinin yüksek olduğu bir operasyondur. Katarakt ameliyatı FAKO yöntemi ile dikişsiz olarak gerçekleşmekte ve gözün uzun süre bantlanmasına gerek kalmamaktadır. Hasta ameliyatın ertesi günü, günlük aktivitesine kavuşabilmektedir.

Katarakt ameliyatı hakkında bilgi için 0312 275 07 07 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Nella fase iniziale della malattia o in Belgio sì, e in Portogallo provoca sonnolenza e anche nel corso del convegno che si è svolto ieri a Roma, altri problemi, ma la fisiologia è la causa più comune. Queste alterazioni, chiamate biomarcatori, come prendere il senza femminile Italia per donne farmacia, alla preparazione diretta, in quel sito al miglior prezzo presso le nostre farmacie.